Наші досягнення

11 жовтня 2013 року були оголошені результати регіонального проекту "Наші видатні земляки" Перемогла Кожевникова Лариса Іванівна, вчитель української мови та літеретури нашої школи. Ми пишаємося що такі люди працюють поруч з нами.

2012-2013 навчальному році за результатами навчання 2 учнів нашої школи були нагороджені золотою меделлю це: Ашихміна Наталія та Болотова Ліза та 3 учнів отримали срібні медалі, це Коваль Наталія, Ільницька Кароліна, Слєпченко Дарія. Хай вам щастить, дівчата!

Вітаємо призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів 2012-2013 навчального року:

назва предмету

зайняте місце

ПІБ учня, клас

ПІБ вчителя, який викладає предмет

Російська мова

Болотова Ліза -

11-А клас

Шаповалова Л.І.

Болотова Ліза -

11-А клас

Позднякова Г.І.

Людина і світ

Слєпченко Дарина-

11- А клас

Хацько С.О.

Воробйова Анастасія

-10-А клас

Кондратюк О.П.

Правознавство

Воробйова Анастасія

Лавренко С.О.

4 квітня 2013 р. в офісі "Майкрософт Україна" (м. КИЇВ ) відбувся IV Всеукраїнський Форум Microsoft "Вчитель-новатор".
Серед 100 запрошених освітян з усієї України була і представниця нашої школи:
 Понежа Наталія Олександрівна, вчитель історії, заступник директора з навчально-виховної роботи.

Компанія «Майкрософт Україна» організовує Форум "Вчитель-новатор" за підтримки Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОН молоді та спорту України щорічно. Цей захід збирає працівників сфери освіти: представників державних освітніх структур, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, провідних методистів та вчителів. Метою заходу є ознайомлення з передовими новітніми технологіями у роботі вчителів для підвищення якості надання освітніх послуг загальноосвітніми навчальними закладами України.

Постійне самовдосконалення, пошук нових рішень - це вимога часу. Тому даний освітній захід був покликаний повідомити працівникам галузі освіти про нові можливості інформаційних технологій, дати практичні навички, які полегшать процес викладання, зроблять його набагато ефективнішим та оптимальним.

Форум відкрив Дмитро Шимків, генеральний директор "Майкрософт Україна", який привітав учасників даного заходу й оголосив імена лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор».

Для всіх учасників дуже цікавим виявився огляд робіт переможців. Найбільша їх кількість була представлена з української мови та літератури, алгебри, англійської мови, інформатики. Гран-прі конкурсу одержала робота "Мистецтво мультиплікації: шлях від учня до майстра". Її автор, за фахом учителька інформатики, представлятиме Україну на всесвітньому форумі, який відбудеться восени цього року в Буенос-Айресі, Аргентина.

Дуже змістовною і цікавою для мене стала доповідь Наталії Морзе, проректора з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Київського університету імені Бориса Грінченка – «Формування в учнів навичок ХХІ століття на основі використання ІКТ».
-«Суспільство змінюється і перед освітянами постає завдання підготувати учня до зрослих умов ринку. Чи готові вони це зробити? І що потрібно для цього?
     Перший крок – змінити себе, змінити бачення свого місця в сучасному освітньому процесі, навчитися органічно включати в нього інформаційно-комунікаційні технології. Усе це допоможе вчителеві сформувати навички, володіння якими у ХХІ столітті є конечним: співпраця та спілкування, творчість та інновації, критичне мислення та вміння вирішувати проблеми, інформаційна грамотність, самостійність та гнучкість. Існує два шляхи: або йти вперед, або зупинитися.
Дітям потрібно бути успішними вже завтра. Дослухаючись до потреб ринку, слід цілеспрямовано перебудовувати освіту, що, в свою чергу, допоможе формувати успішну особистість школяра.

У процесі групової роботи учасників Форуму за секціями вони мали змогу ознайомитись із новітніми тенденціями застосування інноваційно-комунікаційних технологій на практиці, переконатись, що володіння відповідними навичками є вимогою часу та невід’ємною складовою кваліфікаційного портфоліо сучасного педагога.

Ольга Свиреденко, керівник освітньої програми Microsoft "Партнерство в навчанні", ознайомила нас з даною програмою. Запропонувала приєднатися до програми "Вчитель-експерт", запуск якої відбувся 5 квітня цього року, розповіла про можливості професійного розвитку за допомогою курсу "Навчання з технологій". На завершення всі учасники Форуму отримали сертифікати.

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

ImageChef Sketchpad - ImageChef.com

20 вересня 2012 року в нашій школі був відкритий стадіон, докладніше тут

За результатами навчання в 2011-2012 навчальному році 4 випускників 11-х класів закінчили школу з золотою медаллю, одна учениця отримала срібну медаль.

Ми щиро вітаємо:

Машира Марка

Лежньову Лесю

Купар Дашу

Ашуркіну Ольгу та

Косякову Аліну.

Щасливої вам дороги в доросле життя!

Про нас пишуть в місцевій газеті "Першотравенські новини"

20 січня 2011 року в Будинку культури  Шахтарів відбулося урочисте оголошення результатів щорічного конкурсу «Учитель року».  Педагоги нашої школи також були представлені  в номінаціях:
•    українська мова та література – Ітяксова Л.В.;
•    фізична культура – Сівак В.А.;
•    англійська мова – Колесова Т.О.

Та найбільше ми горді з того, що Ітяксова Любов Володимирівна стала переможцем в своїй номінації та буде представляти нашу школу та місто на обласному етапі  конкурсу.

Про підсумки проведення учнівських олімпіад у 2010-2011 роках читайте ТУТ