Проект "Енергоефективні школи"

Іде зима і проблема утеплення житла актуальна для населення середніх широт, а тому  Екоклуб видав посібник який має допомогти людям якісно утеплити власну оселю. У ньому розглянуто теоретичні основи робіт з утеплення, наведено порівняння різних утеплювальних матеріалів та запропоновано декілька готових технологій.     Переглянути можна ТУТ  Вивчаємо!
Вопросы энергосбережения рассматриваются на уроках: учителя-предметники включают эти вопросы в структуру проведения уроков. В профильной группе по информационным технологиям выпускники подготовили зачетные работы-блоги. Их можно просмотреть здесь

Проблема енергозбереження була актуальною для світової спільноти завжди, але особливо в періоди енергетичних криз, саме тому учні 11-А класу на уроках всесвітньої історії під керівництвом вчителя Понежі Н.О вирішили дослідити як країни світу виходили з найбільшої енергетичної кризи 70-х рр ХХ ст. Продовження дивіться ТУТ

В рамках роботи по проекту "Енергоефективні школи" в 5-Б класі (кл. керівник Понежа Н.О.) проходив конкурс на кращий малюнок та слоган з питань енергозбереження.

Переможцями стали в номінації на кращий малюнок: Паращенко Данило та Кілініч Євгенія, а в номінації на кращий слоган перемогла Загреба Ольга

Вітаємо переможців!

ВІДЕОКЛІП УРОЧИСТОЇ ЧАСТИНИ ЗАПУСКУ ПРОЕКТУ "ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ ШКОЛИ"

В урочистій атмосфері 23 жовтня 2013 року в нашій школі відбулося  відкриття проекту "Енергоефективні школи"

Щоб   підготуватися до цієї спільної колективної справи  в школі була проведена велика робота:

1.Створена творча група креативних педагогів та учнів, які розробили план підготовки та проведення запуску проекту

2.Донесена інформація до жителів мікрорайону та батьків за допомогою повідомлень в соціальних мережах та розповсюдженню листівок.

3.Пройшли години спілкування, присвячені загальним питанням енергозбереження.

4.Проведено конкурс на кращий малюнок та слоган з питань зберігання тепла, води та інших джерел енергії.
5.Відбулося свято з нагоди відкриття проекту, на якому були присутні почесні гості та громадськість.

Відеоролик комісії шкільного самоврядування "ПРЕС - ЦЕНТР" на тему "ПРОБЛЕМА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ В НАШІЙ ШКОЛІ" Керівник:Понежа Н.О.

"Про Україну друже дбай, ресурси марно не втрачай!"

Зацікавившись ідеями сталого розвитку, ми  цього навчального року долучилися до проекту  «Енергоефективні школи», який реалізує компанія ДТЕК.  Він  розпочався у 2012 році та триватиме  до 2014 року. Проект реалізуватиметься у Києві, Дніпропетровську та у 18 інших містах присутності ДТЕК.  Метою цього проекту є: поліпшення рівня знань населення про збереження енергії та поступова зміна поведінки споживачів у бік раціонального використання електричної та теплової енергії і вживання енергозберігаючих заходів,  скорочення витрат теплової та електричної енергії школами. В якості подарунків учні пілотних класів та їх викладачі отримали набір приладів для проведення енергоаудиту та розроблені ВБО "Інститут місцевого розвитку" і видані за кошти компанії ДТЕК яскраві посібники для учнів та вчителів, що застосовуватимуться під час проведення занять навчально-виховного процесу з питань енергозбереження.  Зараз в школі кипить робота по підготовці до запуску проекту. Побажайте нам перемоги!

ГИМН ЕНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЯ

(на мотив песни «Вместе весело шагать по просторам»)

Вместе весело шагать
Хорошо нам (3 раза)