раоіжжпіПаОєито

Матеріали до проведння уроку за блочно-модульною системою по темі Італія в 20-30 роках ХХ ст.

Алгоритм дій учнів

Презентація для перевірки домашнього завдання по темі: Німеччина в 20-30 роках

Урок був розроблений та проведений 26.11.2012 року вчителем історії Понежею Н.О. в  профільній групі 10-А класу.

Матеріали до проведення уроку за блочно-модульною технологією по темі: Німеччина в 20-30 роки ХХ ст.

Урок був розроблений та проведений 22.11.2012 року Понежею Н.О.

відео

Мателіали до проведення уроку за блочно-модульною технологією по темі:  США в 20-30 роки ХХ століття"

урок був розроблений та  проведений 21.11.2012 року Понежею Н.О.

відео №1

відео №2

Прекрасний матеріал для вступного модуля по темі "Перша світова війна", 10 кл. може супроводжувати вступну лекцію вчителя.

Матеріал знаходиться тут в вільному доступі

ідея для використання запропонована та реалізована Понежею Н.О.

Мультимедійна презентація до вступного модуля №1 в навчальному блоці

"ПІСЛЯВОЄННЕ ОБЛАШТУВАННЯ СВІТУ. ВЕРСАЛЬСЬКО-ВАШИНГТОНСЬКА СИСТЕМА" Для вчителів та учнів профільних класів. Ця презентація є міксом розміщених в мережі в вільному доступі матеріалів. Творчо перероблена, опрацьована та використана на уроці історії 17.10.2012 року вчителем історії Понежею Н.О.

Візитна картка Японії. Презентація. Може бути використана, як вступ на уроках всесвітньої історії, коли вивчається ця країна. Матеріал додав вчитель історії Понежа Н.О.
V

Презентація про творчість Пабло Пікассо, може бути використана на уроках всесвітньої  історії в 10 класі. Матеріал додав вчитель історії Понежа Н.О.