Інформатика

Adobe — названа на честь річки Adobe Creek, яка текла за будинком засновника компанії Джона Ворнока.

Apple — яблука - улюблений фрукт засновника компанії Стіва Джобса. Після трьох місяців невдалих спроб знайти назву для нового бізнесу, він поставив своїм партнерам ультиматум: "Я назву компанію Apple, якщо до 17-ї години ви не запропонуєте нічого кращого". Apples Macintosh — назва сорту яблук, що продавалися в США.

Google — назва походить від слова Googol (гугол), що означає число, записане одиницею зі ста нулями. Та на чеку, який засновники цього проекту  отримали від першого інвестора це слово було написане з помилкою, як Google. Слово засновникам сподобалось і новий пошуковий сервіс було названо саме так.

Hotmail — засновнику компанії Джеку Сміту прийшла в голову ідея доступу до електронної пошти через web з будь-якої точки світу. Коли справа дійшла до складання бізнес-плану даного сервісу, то були перебрані всі назви, що закінчувалися на “mail” і, врешті, було прийняте рішення зупинитися на слові hotmail, оскільки в ньому були присутні букви HTML (мова розмітки гіпертексту).

HP (Hewlett-Packard) — засновники компанії Білл Х'юлет (Bill Hewlett) і Дейв Паккард (Dave Packard) вирішили підкинути монетку, щоб визначити чиє ім'я буде першим у назві. Як видно з назви, виграв Білл.

Intel — засновники компанії Боб Нойс і Гордон Мур хотіли назвати її Moore Noyce, але на той час уже існувала мережа готелів з такою назвою. Так вони вирішили зупинитися на абревіатурі від INTegrated ELectronics (Інтегрована Електроніка).

LG — перші букви двох корейських брендів Lucky і Goldstar.

Рамблер — назва створена від англійського слова Rambler (“поводир”).

Samsung — в перекладі з корейської “samsung” означает “три зірки”.

Sharp — витоки етимології цієї марки лежать в 10-х роках минулого століття, коли житель Токіо Токуджі Хаякава розпочав виробництво свого фірмового виробу - механічного олівця, що не вимагає загострювання.

Яндекс — назва утворена від Yet Another Indexer (ще один індексатор).

Поради Біла Гейтса школярам

Кто не знает Билла Гейтса? Кто не хотел бы быть на него похож? Самый богатый человек мира. Занимается любимым делом.

Гейтс решил сам преподать урок детям и разместил у себя в блоге 11 мудрых советов школьникам всего мира:

1. Жизнь несправедлива. Привыкните к этому!

2. Миру наплевать на вашу самооценку. Жизнь будет требовать от Вас закончить дело ДО того, как Вы почувствуете себя уверенно.

3. Вы не будет получать 60 000$ в год сразу после школы. Вы не станете вице-президентом компании со спутниковым телефоном в машине прежде, чем Вы заработаете на них.

4. Вы считаете, что учитель слишком требователен? Подождите, когда станете начальником Вы.

5. Подавать гамбургеры не ниже вашего достоинства. Ваши дедушки и бабушки использовали другое слово для раздачи котлет - они называли это Возможностью.

6. Если Вы сели в лужу, это не вина ваших родителей. Не хнычте, учитесь на ошибках.

7. До вашего рождения ваши родители не были такими занудами, как сейчас. Они стали ими, оплачивая ваши счета, стирая вашу одежду, и выслушивая ваши рассуждения о себе любимом. Поэтому прежде, чем начнете спасать мир от поколения своих родителей, вычистите сортир в собственной комнате.

8. Ваша школа, может быть, и покончила с делением на лидеров и неудачников, но жизнь НЕТ. В некоторых школах не ставят плохих оценок и дают вам столько попыток, сколько вам требуется для правильного ответа. Это не имеет НИЧЕГО общего с реальной жизнью.

9. Жизнь не поделена на семестры. У вас не будет летних каникул и найдется немного работодателей, которые заинтересованы в том, чтобы вы НАШЛИ СЕБЯ. Ищите за свой счет!

10. Телевидение - это НЕ реальная жизнь. В действительности людям обычно приходится ходить на работу, а не сидеть за столиком кафе.

11. Будьте обходительны с зубрилками и ботаниками. Не исключено, что вскоре вы будете работать на одного из них.