4 клас

15 ноября  для родителей и учителей школы ученики 4-А класса подготовили и показали  внеклассное мероприятие "Путешествие капельки" (о бережном отношении к воде)

25 жовтня  в 4-А класі пройшов урок "Не згасити вогонь пам"яті", присвячений 70 річниці звільнення Дніпропетровщини від фашистських загарбників.

23 октября в нашей школе стартовал проект "Энергоэффективная школа". Активное участие  принял 4-А класс.  В этот день здесь открылась Мастерская "Домовичка-Тепловичка". "... Чтоб холодная зима не прокралась к нам в дома, вы окошко утеплите-и в тепле себе живите.

2 версня учні 4-А класу підготували і провели свято "Світлиця Шевченкового заповіту"  присвяченого 200-річчю з Дня народження Кобзаря

14 листопада учні 3-4 класів прийняли участь в першому турі конкурсу Знавців ук

раїнської мови. Переможців чекає участь в другому міському турі. Побажаємо їм перемо

З 6 листопада учні 4-их класів свій шкільний ранок розпочинають з веселої зарядки

Внеклассное мероприятие:

"В книжном царстве, в мудром государстве"

Подготовили: ученики 4-А класса, учитель начальных классов Ларина Л. Л.