Девіз школи

Виховати особистість  тільки особистість може

Середня школа №1 гостинно відчинила двері для дітей шахтарів і будівельників в 1963році.Це була простора будівля на 920 учнівських місць. Місто росло, розбудовувалось. І школа вже приймала до двох тисяч дітей.Навчалися в дві зміни. Класів у паралелях налічувалось по 10-11. Вчительський колектив теж виріс до 130 чол. В 1966р. було зроблено перший випуск зі школи  (66 учнів). А всього за 40 років тут одержали освіту близько 2,5 тисяч молодих людей, з них закінчили школу:із золотою медаллю – 38 учнів,зі срібною – 13.
Серед наших випускників – підприємці, менеджери малого і середнього бізнесу, службовці високих рангів, юристи державних і приватних фірм, викладачі вищіх навчальних закладів, співробітники правоохоронних органів.
Діяльність школи спрямована на забезпечення базової загальноосвітньої підготовки учнів; створення творчого навчаючого та виховую чого середовища для зміцнення інтелектуального потенціалу держави.
Ми пропонуємо…
-          можливість вивчення трьох іноземних мов
-          комп’ютерну підготовку учнів
-          турботу про здоров'я Вашої дитини