УРОЧИСТА ЛІНІЙКА до СВЯТА ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

1 вересня пролунав перший дзвоник для всіх учнів нашої школи. Особливо хвилювалися з цього приводу 38 першокласників, які поповнили в цьому році ряди першої школи.

Останній перший дзвоник пролунав для наших 11 - класників. Урочиста лінійка розпочалася з параду прапороносців. Прапори всіх класів  майоріли, вітаючи всіх членів дитячої шкільної організації "Веселкова країна" зі святом. Сюрпризом для всіх присутніх, а особливо першокласників, була поява на лінійці улюблених мультиплікаційних героїв  -  Маши та Медвідя. Закінчилася святкова лінійка танцювальним флеш - мобом.Всіх учнів та вчителів вітаємо із Днем знань! Бажаємо нових досягнень, добрих оцінок та нових вражень! Хай щастить у новому навчальному році.

Е-mail:  [email protected]www.doippo.dp.ua

області Дня партизанської слави

З метою вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, на виконання Указу Президента України «Про День партизанської слави» та відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів від 25 липня 2012 року № 504-р «Про затвердження плану заходів з відзначення у 2012 р. Дня партизанської слави», регіонального плану основних організаційних заходів з підготовки та відзначення в Дніпропетровській області у 2012 році Дня партизанської слави ДОІППО рекомендує 21 вересня 2012 року провести у загальноосвітніх навчальних закладах єдиний тематичний урок мужності на тему «Дніпропетровщина в роки війни. Партизанськими стежками», а також із 17 по 21 вересня поточного року провести уроки пам’яті й уроки-лекції із історії підпільно-партизанського руху: організувати зустрічі із ветеранами підпільно-партизанського руху, представниками громадських організацій ветеранів, військовослужбовців; організувати туристичні маршрути місцями партизанської слави та покладання квітів до могил учасників підпільно-партизанського руху.

Базилевська Л.Л.Додаток

до Дня партизанської слави

Це – державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Це  - свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.

Радя́нський партиза́нський рух на території України — патріотичний Рух Опору громадян Української РСР проти німецьких окупантів та їх союзників на території України у 1941–1944 роках, організований радянськими та партійними органами, в тому числі — НКВС. Загальна чисельність українських партизанів, переважно із цивільних громадян, становила в 1941–1943 роках — від 5 до 30 тисяч бійців, в 1944 році — від 30 до 50 тисяч бійців.

Ми не повинні забувати про тих людей, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму. У День партизанської слави ми з великою вдячністю говоримо про мужність, стійкість та самовідданість. І ми вшановуємо всіх тих, хто подарував майбутнє нам та нашим нащадкам.

лабораторією суспільних дисциплін ДОІППО