Акция милосердия "Дети для детей"

На протяжении недели ученики всей школы приняли активное участие в акции милосердия посвященной Всемирному Дню инвалида! Дети приносили игрушки, вещи, канцелярские товары. Каждый ребенок не остался равнодушным и оставил частичку своей души для других детей. Собранные вещи мы передали воспитанникам школы-интернат!

АКЦІЯ "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЛЯ"

26 листопада наша школа приєдналася до Всеукраїнської акції  "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЛЯ". В актовій залі було урочисто відкрито цю акцію. Учасники розглядали проблеми взаємовідносин між людьми, вчилися уникати конфліктів, товаришувати, пробачати та робити добрі справи. Школярам було представлено омбундсмена у правах дітей - ученицю 8 - А класу Дідович Тетяну. Після урочистої церемонії відкриття всі бажаючі могли приєднатися до акції "Ця рука не вдарить дівчину". Хлопці та дівчати залишали відбиток своєї долоні на папері та "відбиток" доброти у власному серці. Попереду учнів ждуть цікаві зустрічі з психологами, працівниками соціальних служб у справах дітей, молодіжною організацією "Мост", круглі столи та тематичні класні години, на яких вони розглянуть цю проблему нашого сучасного суспільства. До цієї акції в фойє школи було влаштовано виставку стіннівок "Ми проти насилля" та конкурс малюнків "Щаслива родина - щаслива дитина". За ці 16 днів учні більше дізнаються про свої юридичні права та обов*язки.

Виставка довідкової літератури "16 днів - про що вони говорять"

Шкільна бібліотека, бібліотекар школи - Булгакова З.В.

УЧАСТЬ КОМАНДИ ШКОЛИ У СВЯТІ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА
25 вересня на базі Першотравенської загальноосвітньої школи №5 відбувся міський етап Всеукраїнської військово - патріотичної гри українського козацтва "Сокіл"("Джура"). Наша команда гідно змагалася за перемогу і здобула почесне ІІІ місце. Змагання стали справжнім святом патріотизму, молодості та дружби.

ДОВГООЧІКУВАНА ПОДІЯ  - ВІДКРИТТЯ ШКІЛЬНОГО СТАДІОНУ

20 вересня відбулася довгоочікувана подія для всіх учнів та педагогів школи - відкриття шкільного стадіону після реконструкції. Відтепер всі школярі зможуть займатися спортом на сучасних тренажерах, грати в спортивні ігри на відремонтованих майданчиках. На урочистому відкритті стадіону були присутні почесні гості, які привітали всіх присутніх та побажали спортивних рекордів шкільним спортсменам.

ДЕНЬ ЗДОРОВ"Я

7 вересня у школі відбувся загальношкільний День здоров"я. Вчителі та учні прийшли до школи у спортивній формі та розпочали день загальношкільною зарядкою у відремонтованій спортивній залі. Протягом дня пройшли "Веселі старти" серед молодших школярів та учнів 5 - 6 класів. І ,навіть, рясний дощ не зіпсував спортивного настрою юним фізкультурникам.

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

1 вересня пролунав Перший дзвоник для всіх учнів нашої школи. 48 першокласників поповнили ряди першої школи.

Лист Міністерства № 1/9-426 від 01.06.2012 "Щодо інструктивно-методичних рекомендацій із базових дисциплін"

font-family:arial,helvetica,sans-serif;nbsp;

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

5 жовтня в школі відбувся святковий концерт, присвячений Дню вчителя. Учні 1 - 11 класів дарували своїм наставникам творчі подарунки.

Концерт пройшов весело, щиро та по - сімейному. Глядачі та артисти  отримали велике задоволення. Закінчився концерт конкурсом відеокліпів.Учні старших класів представили на суд вчителів відеокліпи - поздоровлення власного виробництва.

"Осіння фантазія"

Виставка поробок із природничого матеріалу, присвячена  Дню вчителя. Участь приймали учні 1-4 класів. Всі класи були нагороджені похвальними грамотами

Інтелект-шоу "Що? Де? Коли?", присвячене Дню українського козацтва серед команд 6-8 класів.

12 жовтня відбулися інтелектуальні змагання серед учнів 6-8 класів . Цікаву програму підготувала та провела вчитель історії Хацько С.О.

Всі гості та учасники отримали велике задоволення,а команда 8-Б класу-чесну перемогу.

Міське "Свято осені"

14 листопада 2012 року на площі біля БК "Шахтар" відбулося "Свято осені". Наша школа приймала участь у "Конкурсі короваїв". Смачний витвір кулінарного мистецтва, який спекли в шкільній їдальні, презентували глядачам та жюрі учениці 3 - А класа Шевлякова Ліза , Нєвєрова Інна та заступник директора з виховної роботи Колесова Тетяна Олександрівна.

Омбудсмен нашої школи

З 20 жовтня, згідно наказу № 145/1 Міністерства освіти і науки України, в нашій школі

в шкільному самоврядуванні з"явилась нова посада "Дитячий омбудсмен" - уповноважений

з прав дитини. Це учениця 8-А класу Дідович Тетяна, відмінниця навчання, добра,

старанна, відповідальна дівчинка. Навчаєтся в музичній школі, гарно малює.

"Хеллоуин в школе"

23 октября 2012 года, в нашей школе состоялась конкурсно-познавательная

программа"Хеллоуин"для учащихся 5-11 классов, приуроченная к неделе

английского языка. Участники вечера были в оригинальных и интересных

костюмах. Каждым классом был подготовлен художественный номер.

Организаторами праздника стали ученики 11-х классов, ребята подготовили весёлые

конкурсы и украсили зал. Все участники были награждены почетными грамотами.

Праздник удался на славу!

Класна година "Запали свічку пам*яті"

23 листопада 2012 року, учні нашої школи вшанували пам"ять жертв загиблих

під час Голодомору 1932-1933 років. Проведено класні години,

хвилини мовчання, перегляд відеофільмів з даної тематики.

19.12.2012
Свято Миколи Чудотворця
05.12.2012
3 декабря-Всемирный день инвалидов.Мы приняли активное участие в акции милосердия детальнее тут
28.11.2012
Увага! 30 листопада завершується реєстрація для участі у пробному ЗНО!